- strony internetowe -
“Jeśli nie ma Cię w internecie, to nie istniejesz”

etapy tworzenia stron www

  • Koncepcja i analiza

W tym etapie analizujemy przedmiot działalności firmy klienta - jego ofertę, dotychczasowych klientów oraz stosowane materiały reklamowe. Celem tego etapu tworzenia stron internetowych jest określenie przyszłej zawartości merytorycznej oraz formy projektowanej witryny. Ponadto opracowujemy konkretne propozycje rozwiązań, które pomogą w stworzeniu skutecznego narzędzia reklamowego, jakim są strony internetowe. W tym etapie powstaje projekt logiczny nawigacji, układu stron,działów oraz planowany sposób prezentacji informacji na stronach.

  • Projektowanie strony WWW

Na tym etapie tworzony jest wygląd czyli projekt graficzny, strony głównej oraz kolejnych podstron WWW serwisu internetowego. Po zakończeniu prac otrzymają Państwo do akceptacji pliki graficzne, które dokładnie przedstawiają przyszły wygląd stron internetowych oraz schemat jego logicznej budowy wraz z projektem systemu nawigacji. Przygotowywany projekt stron jest optymalizowany pod kątem skutecznego przekazu treści oraz promocji identyfikacji klienta (logo, kolorystyka, sztandarowe produkty). Przygotowywany jest także z myślą o optymalizacji i skróceniu czasu ich wczytywania.

  • Tworzenie stron WWW

Po zaakceptowaniu projektu graficznego przystępujemy do kodowania stron WWW. Przystosowujemy i optymalizujemy grafikę do potrzeb publikacji w internecie. Przygotowywany kod stron internetowych jest tworzony tak, aby zapewnić poprawne wyświetlanie stron w najnowszych istniejących przeglądarkach internetowych na rynku.

  • Wdrożenie i hosting stron

Zaprojektowany i wykonany serwis internetowy wdrażamy na obsługiwanych przez nas serwerach. Zapraszamy do zapoznania się z szczegółowym opisem usług hostingu i utrzymywania stron internetowych.

  • Optymalizacja strony WWW

Aby strona mogła skutecznie pełnić swoją rolę musi być dostępna dla Internautów, dlatego też w przypadku wykupienia naszych usług hostingowych oferujemy darmowe zgłoszenie strony www do najpopularniejszych wyszukiwarek. Ponadto optymalizujemy kod strony tak, by była jak najlepiej "widziana" przez roboty wyszukiwarek internetowych. Na życzenie zapewniamy także pozycjonowanie strony internetowej w najważniejszych wyszukiwarkach internetowych.

  • Aktualizacja strony

Dbanie o aktualność oferty prezentowanej w serwisie internetowym jest konieczne, by był on chętnie odwiedzany przez Internautów. Oferujemy współpracę polegającą na bieżącej obsłudze aktualizacji prezentowanej treści. Zapewniamy także oprogramowanie CMS służące aktualizowaniu treści serwisu bezpośrednio przez naszych klientów.