- strony internetowe -
“Jeśli nie ma Cię w internecie, to nie istniejesz”

projektowanie logo

Klienci powinni rozpoznawać Twoją markę, nawet wtedy, gdy nie widzą jej logotypu. Identyfikacja wizualna, tak jak dobrze napisany biznes plan staje się pewnym drogowskazem, swoistą mapą, określającą wizualną tożsamość biznesu. Jest podstawowym narzędziem w pracy działu marketingu.

 

Logo to kompozycja znaku graficznego z tekstem reprezentujące firmę lub produkt. Właściwie zaprojektowane logo musi być:

  • proste do zapamiętania przez klienta
  • łatwe do zastosowania w materiałach reklamowych firmy
  • wyróżniać Twoją działalność gospodarczą lub produkt od konkurencji
  • tworzyć pozytywne skojarzenie o profesjonalizmie firmy lub jakości produktu


Logo jest pierwszym elementem identyfikacji wizualnej Firmy. Zanim zlecisz zaprojektowanie wizytówek, strony www, szyldu nad siedzibą firmy to zawsze wcześniej musisz mieć własne logo.

 

Jeżeli twoja firma dopiero powstaje to również jesteśmy do twoich usług, zaprojektujemy logo, pomożemy stworzyć nazwę, porozglądamy się po Twojej branży, zobaczymy, jaką masz konkurencje, podpytamy odpowiednie osoby i stworzymy coś oryginalnego tak abyś się wyróżniał, a jednocześnie nawiązywał do sektora, w którym prowadzisz biznes.

Twoja firma doskonale prosperuje od wielu lat, ale czas biegnie i twoje logo potrzebuje nowego świeżego blasku? Zajmiemy się tym od razu, odświeżenie wizerunku to projektowanie ekstremalne gdyż jednocześnie osiągamy coś nowego współczesnego trzymając się wizerunku, który rozpoznają twoi klienci.

 

Cena wykonanania lub odświeżenia logo zaczyna się od 400 zł netto (w cenę wliczone są 3 propozycje). Wraz z logiem w formacie JPG, PNG lub GIF otrzymujesz wersją wektorową w formacie CDR.

 

Masz pytanie ? Napisz do nas !