- strony internetowe -
“Jeśli nie ma Cię w internecie, to nie istniejesz”

copywriting

Pisanie jest sztuką doboru odpowiednich słów, perfekcyjnie połączonych w efektowne zdania. Wyczucie, subtelność i doskonałość pisarza czyni jego teksty niepowtarzalnymi.

 

Wszyscy internauci doskonale wiedzą, że profesjonalny wygląd każdej strony internetowej to nie tylko ładna grafika, ale przede wszystkim wartościowa treść. Kwestia ta jest niezwykle ważna zwłaszcza dla osób, które posiadających własne strony internetowe. Tekst znajdujący się na stronie powinien mieć zarówno wartość informacyjną dla internauty, jak i posiadać elementy istotne dla wyszukiwarek internetowych. Dzięki witrynom internetowym takie osoby mogą zarabiać, zdobywać klientów, dzielić się cennymi informacjami lub rozwijać swoje zainteresowania.

 

Pisanie tekstów m.in. na strony internetowe czyli copywriting to kolejna dziedzina w jakiej nasza firma pozwala kompleksowo podejść do kwestii projektowania profesjonalnych stron internetowych. Ceny w tym wypadku są bardzo zróżnicowane. Głównie zależą od złożoności zlecenia oraz od czasu na jego wykonanie. Z tych powodów każde zlecenie wyceniane jest indywidualnie.

 

W celu wyceny konkretnego zlecenia prosimy o kontakt drogą mailową bądź telefoniczną.

 

Masz pytanie ? Napisz do nas !